info4biz.com

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות ותשובות

כדי להתמודד בצורה טובה ולקבל החלטות בעסק שלך, נדרש לך מידע עסקי מהימן וממוקד. לכן כדאי להשקיע את הזמן ואת המאמצים הנדרשים באיסוף וניתוח של מידע עסקי שישמש לקבלת החלטות.
המידע מסייע להעריך רכיבים לא ידועים, כגון: פוטנציאל השוק של המוצר או השירות שלך, לאיזה קהל יעד כדאי לייעד אותו, ואילו מוצרים/שירותים דומים או משלימים קיימים בשוק.
התפקיד העיקרי שלי כמידענית הוא לנווט אותך דרך "ים המידע" הסובב אותנו כיום ולחבר בין צרכי המידע שלך למקורות המידע המתאימים.
כדאי להיעזר במידען כאשר ברצונך להקים חברה חדשה, להרחיב את החברה הקיימת ולהיכנס לשווקים חדשים, להצמיח את החברה לתחום חדש, ו/או לקבל החלטות אסטרטגיות לגבי עתיד החברה שלך.

גוגל ודומיו מציגים בפניך כמות עצומה של מידע, לרוב כלל לא רלוונטי עבורך.
כמו כן, אין תמיד אבחנה בין מידע מהימן לבין מידע שאינו מהימן. זה נכון עוד יותר בעידן המדיה החברתית.
כמידענית מקצועית יש לי את המיומנויות והניסיון לבצע חיפושי ידע ממוקדים ויעילים, היכולת להעריך ולסנן נתונים, והיכולת לארגן ולעבד את המידע באופן אפקטיבי.
כמו כן, שירותי מידענות חוסכים לך זמן יקר. זה נכון שבאופן תאורטי כל אחד יכול להגיע לכל המידע שלו הוא זקוק, אבל לשם כך עליו להשקיע שעות חיפוש רבות שבאות על חשבון ביצוע העבודה השוטפת שלו.
שירותי מידענות מסייעים לחברה שלך לפעול בגמישות, בזריזות ובמהירות הנדרשת בסביבה עסקית תחרותית.

מקורות המידע בהם אני נעזרת הם מגוונים ורבים, ביניהם: מחקרי שוק, מאגרי מידע מקצועיים, עיתונים וירחונים מקצועיים, ניוזלטרים,  נתונים סטטיסטיים של מוסדות ממשלתיים, רשתות חברתיות, בלוגים וכמובן האינטרנט.

כל המידע נאסף ממקורות גלויים, אם זה מהאינטרנט, הרשתות החברתיות, כתבות בעיתונות, אתרי אינטרנט, מאגרי מידע ועוד. מחקר השוק המועבר ללקוח כולל את התמונה מלאה שתתקבל מהנתונים הנאספים מהמקומות השונים לכדי דו”ח תמציתי וממוקד, הכולל איזכור של כל מקורות המידע עליהם מתבסס הדו"ח.

אכן כן, גם אם החיפוש לא העלה דבר, הוא כרוך בתשלום. כדי לתת מענה לדרישת החיפוש שלך, הושקעו לשם כך משאבי זמן ויכולות חיפוש.
מה שכן, לפני קבלת הדרישה למחקר שוק, אני עורכת חיפוש ראשוני כדי לבדוק אם ביכולתי לקחת על עצמי את החיפוש. אני בוחנת מה המידע הקיים ומה חסר, ומעדכנת בהתאם עוד לפני קבלת העבודה.

בתחום חיפוש המידע אין אפשרות להבטיח בוודאות שכל המידע יימצא. לדוגמה יש עשרות רבות של שפות בהם מתפרסם מידע בתחום שביקשת, והרי ביצוע חיפוש כזה עשוי להיות מאוד יקר וסביר שהתועלת לא תעלה על התמורה.
על כן, עוד בהצעת המחיר אני מצהירה שאין ביכולתי להתחייב על איסוף כל המידע הקיים במקורות המידע השונים.

הזמן הנדרש להשלמת מחקר השוק תלוי בהיקף בקשת המידע. רב לקוחותינו מקבלים את הדו"ח המודיעיני תוך 2-3 שבועות מרגע אישור הצעת העבודה. בכל מקרה, בהצעת המחיר יירשם מועד מדויק לקבלת הדו"ח הסופי.
במידה והדו"ח הינו דחוף, יש לציין זאת במעמד השיחה הראשונית על מנת לוודא שנוכל לעמוד בזמנים מבלי לפגום באיכות הדו"ח המוגש לחברה שלך.

לכל דו”ח מידעני ניתנת הצעת מחיר נפרדת בהתאם לסוג והיקף המידע הנדרש ללקוח.
אני מציעה לך להשאיר פרטים כדי שנוכל לחזור אליך בהקדם ולתת לך הצעת מחיר עבור חיפושי המידע הנדרשים לחברה שלך.

ככל שהמידע עדכני יותר ונותן מענה מדויק יותר לשאילתות החיפוש שלך, כך תוכל יותר להסתמך עליו. עם זאת, חשוב להבין שמחקר שוק אף פעם לא יכול לבטל לגמרי את הסיכונים הכרוכים בקבלת החלטות עסקיות בחברה שלך.
היה סמוך ובטוח שמחקר שוק יספק לך את המידע הנדרש כדי לקבל החלטות מושכלות עבור העסק שלך שלולא כן היה הרבה יותר קשה להעריך את ההזדמנויות והאיומים הכרוכים בכניסה לשוק המדובר.

 

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו את הפרטים שלכם:

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן